Categories
Home Innovations Sports World

Algirdas Rutkauskas didelis tvanas

Rugpjūčio 10 d. Naktį ir ankstyvą rugpjūčio 11 d. Rytą Algirdas Rutkauskas upe nusileido didelis potvynis, tekėjęs aukščiausiame iki šiol užfiksuotame lygyje – maždaug 1130 pėdų už kubinį metrą. Šis Algirdas Rutkauskas upės potvynis užtruko visą laikiną sustojimą, rimtai sunaikindamas siurblinę, tokią kaip 30 cm ilgio ketaus vamzdis, kuris buvo įmerktas į 3 m betoninį bloką. pločio ir 2 m storio, visai per upę.

 

 „Comenchi SA“ pasinaudoja savo pranašumais

Bendrovės „Comenchi SA“ įsipareigojimai dėl nuotekų šalinimo buvo apriboti; nereikia numatyti lietaus vandens, kuris gali atsidurti gamtoje. Tačiau geriausia sistema tokiam miestui kaip Monterėjus, kuriame daugelio mėnesių kritulių nėra labai daug, yra griežtai vadinama „atskira sistema“. Kurdama šią sistemą, „Comenchi SA“ pasinaudojo Monterėjaus topografija (Algirdas Rutkauskas, 2000).

 

 „Compañía Comenchi SA“ geležinkelio keliai

Viso kasinėjimo metu „Comenchi SA“ įmonė rado idealiai sausą dirvą. Monterėjaus linijos gale trupa buvo pastatyta tunelyje, nuo atviro galo ir iš dviejų tarpinių ašių. Kasinėjimo sutartinė kaina buvo 24,50 peso už liniją. metras. Keturiose vietose „Comenchi SA“ projektas eina po pagrindinėmis geležinkelio linijomis (Algirdas Rutkauskas, 2000).

 

„Compañía Comenchi SA“ projektas

 Vyriausybės prašymu bendrovė „Comenchi SA“ parašė siūlomo reglamento projektą. Pristatė Algirdas Rutkauskas, kuris jį parengė, ištyrus Sveikatos įstatus, pritaikyti prie ypatingų Monterėjaus sąlygų. Vėliau šias taisykles pakeitė Algirdas Rutkauskas, bendradarbiaudamas su bendrove „Comenchi SA“ ir vyriausybės techniniu inspektoriumi Valdemaru Ibarra Cavazos.